Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 249 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Zraněni při náletu NATO Tisk Email

Neděle, 26. června 2016 / Eve-Ann Prenticeová


Britská novinářka z listu The Times popisuje, jak byla skupina zahraničních novinářů na své cestě po jižním Kosmetu bombardována letouny NATO 30. května 1999.

Bomba dopadla. A já myslela, že jsem mrtvá.

Bomba explodovala několik metrů vpředu, nalevo ode mne. V té chvíli jsem si myslela, že jsem mrtvá.

Slyšela jsem obrovský hřmot, a pomyslela si, že to je poslední věc, kterou na světě uslyším. Byla jsem sražena k zemi. A když se hustý šedočerný dým pročistil, tak jsem s údivem zjistila, že jsem ještě naživu.

Celý článek...
 
ODSOUZENÍ Dr. RADOVANA KARADŽIĆE NA 40 LET PDF Tisk Email

Pondělí, 25. dubna 2016 / prof. MUDr. Rajko Doleček, Dr.Cs.Mezinárodní Trestní Tribunál v Haagu pro válečné zločiny v někdejší Jugoslávii (ICTY), dostal na Západu brzy po svém vzniku (1993), pro řadu svých závažných prohřešků, nelichotivou přezdívku KLOKANÍ SOUD. Podle Websterova slovníku (1966) je klokaní soud takový soud, který je charakterizovaný nezodpovědnými a neoprávněnými postupy, soud bez právního postavení; že je to výsměch soudu, ve kterém jsou základy zákona a spravedlnosti zneužívány, pošlapávány.


Celý článek...
 
Islámský stát přichází do tzv. Republiky Kosovo PDF Tisk Email
Pondělí, 25. dubna 2016


Nápis "Islámský stát přichází" byl nasprejován na zeď pravoslavného chrámu sv. Mikuláše v Prištině. O incidentu informovala srbská rozhlasová stanice z Bělehradu B92.

Kněz Darko Marinkovič italským vojákům KFOR uvedl, že před několika dny vandalský čin oznámil policii. Podle jeho slov má nápis souvislost s výročím událostí v roce 2004, kdy 17. března došlo na území ovládaném kosovskými Albánci k protisrbskému pogromu. Do 19. března bylo zavražděno 19 Srbů.

Celý článek...
 
Hillary jde do války Tisk Email

Pondělí, 7. března 2016 / Diana JohnstoneováKdyž voliči zvolili Billa Clintona za prezidenta Spojených států v roce 1992, zvolili rovněž jeho ženu. Tuto skutečnost oznámil Bill sám, nicméně po selhání jejího plánu na reformu zdravotnictví, byl jediným Hillařiným politickým úspěchem její vynikající výkon v roli věrné manželky, která „stojí za svým mužem“. Její chrabrá obrana frivolního manžela byla široce oceňována, ale jako kvalifikace na nejvyšší úřad v zemi je to příliš málo. Sehrání role ve válkách v bývalé Jugoslávii by se mohlo jevit jako více prezidentské.

Během primárek Demokratické strany v roce 2008 vyzdvihovala Hillary svou zahraničně-politickou zkušenost, kterou získala jako první dáma, když opakovaně bavila publikum vzrušujícím popisem své cesty do bosenského města Tuzly v roce 1996:

„Samozřejmě si na tu cestu do Bosny pamatuji,“ sdělovala publiku. „V Bílém domě existovalo rčení, že pokud je dotyčné místo příliš malé, příliš chudé či příliš nebezpečné, prezident jet nemůže, takže vyšle první dámu. Pamatuji si, jak jsme přistávali pod palbou odstřelovače. Na letišti mělo být něco jako uvítací ceremonie, ale místo toho jsme utíkali s přikrčenými hlavami do aut, abychom se dostali na naši základnu.“


Celý článek...
 
Portál pro domácí džihádisty v Bosně! Tisk Email

Neděle, 6.3.2016 / M. FilipovićV Bosně a Hercegovině (BaH) posiluje propaganda Islámského státu prostřednictvím portálu "Vijesti umeta". Nabízí i videozprávy z bojišť Islámského státu. Michajlica říká: Cílem je vytváření teroristických buněk v Bosně a Hercegovině. Islamistický portál připojil i magazín "Spravedlivý teror".

Celý článek...
 
Kosovo: anti-humanitární intervence Email

Středa, 2. března 2016 / Mark CurtisNásledující text je úplným překladem 6. kapitoly z knihy Web of Deceit: Britain’s Real Role in the World (2003) významného britského novináře Marka Curtise. Autor ve své knize analyzuje britskou zahraniční politiku po roce 1945 a tvrdí, že Velká Británie je „zločinecký stát“, který často porušuje mezinárodní právo a straní mnoha represivním režimům. Kapitola o kosovské válce přináší zajímavé vhledy do tehdejší britské politiky a fungování britských médií. A v závěru se autor zamýšlí nad skutečnými důvody intervence NATO v Jugoslávii. K samotnému textu je třeba poznamenat, že se autor v úvodní části mýlí, když považuje za fakt, že jugoslávské síly začaly po začátku bombardování vyhánět kosovské Albánce. To je západní propaganda, která měla ilegální agresi ospravedlnit. A je velkou sprostotou, že tímto způsobem zastánci intervence a milovníci NATO dodnes argumentují.

Celý článek...
 
Miláček Albrightové prezidentem tzv. Republiky Kosovo? Tisk Email

Pátek, 26. února 2016x/ Jan Urbach

thaci albrightová
Folklórem se stalo používání slzného plynu v parlamentu tzv. RepublikyKosovo v Prištině. Provázelo i včerejší jednání, na kterém byla určena volba nového „prezidenta“ na tento pátek.

Podle předpovědí by stávající prezidentku Atifete Jahjagovou, které končí pětileté funkční období, měl vystřídat Hashim Thaçi, bývalý premiér a nynější ministr zahraničních věcí.

Celý článek...
 
Kosovo: Slzák ve sněmovně, nekulaté výročí s pokusem svrhnout vládu Tisk Email
Pátek, 19. únor 2016 / Mirko Raduševič 

alt

Píšeme tyto řádky a právě je osmé výročí vyhlášení nezávislosti Kosova. Nekulatého výročí si všimla i zahraniční média a píší o spirále násilí v tomto malém regionu, ale velkým významem, kde se pro Evropu připravovalo a dodnes připravuje ledajaké „orientální koření“.

Celý článek...
 
Proč demonstrujeme, proč protestujeme Tisk Email

Úterý, 16. února 2016 / Václav DvořákZítra – 17. 2. 2016 - se jako každý rok koná protestní demonstrace proti vyhlášení nezávislosti Kosova. Na Václavském náměstí „pod koněm“ se 17. února každoročně schází Přátelé Srbů na Kosovu, aby českou veřejnost upozornili na flagrantní porušování mezinárodního práva ze strany NATO a EU, mezinárodních organizací, jejichž je naše republika členem.

Celý článek...
 
Má ruce až po lokty od krve: Hašim Thači a nigerijský miliardář v čele celosvětové sítě obchodu s lidskými orgány? Tisk Email

Čtvrtek, 11. února 2016Místní nigerijský guvernér byl obviněn z organizování mezinárodní sítě obchodování s lidskými orgány, ve které byli i vládní úředníci Kosova a Chorvatska

Sdružení nigerijských lékařů obvinilo Ročase Okorču (Rochas Ocorcha), miliardáře a guvernéra státu Imo, z organizování sítě obchodu s lidskými orgány v Nigérii ve spolupráci s úředníky jiných zemích, včetně Turecka, Kosova a Chorvatska.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL